Rajzpályázat – Nyertesek

Lezárult a “TAVASZ, AHOGY ÉN LÁTOM” rajzpályázat zsűrizése, a pályázatra 92 alkotás érkezett.

Nagy örömmel és csodálattal fogadtuk a járásunkhoz tartozó nevelési intézményekből érkezett alkotásokat. Minden beküldött munkát nagyon szépen köszönünk!

(A beérkezett munkák kiállításra kerültek az intézményünk folyosóján, melyek május végéig megtekinthetők.)

A nyertesek névsora:

1. helyezett: HORVÁTH MARTINA – Oroszlány Város Óvodái – Malomsori Óvoda (pillangó csoport)

2. helyezett: REHUS ÁRMIN – Oroszlány Város Óvodái – Táncsics Mihály Óvoda (alma csoport)

3. helyezett: PINTARICS LUCA – Oroszlány Város Óvodái – Meseliget Óvoda (csillag csoport)

Különdíj kategória:

1. helyezett: CSERI ALBERT – Oroszlány Város Óvodái – Táncsics Mihály Óvoda (eper csoport)

és TIMÁR KORNÉL – Szákszendi Kiskuckó Óvoda (maci csoport)

2. helyezett: MAGDA RÉKA ANNA – Oroszlány Város Óvodái – Táncsics Mihály Óvoda (alma csoport)